Портал бесплатных объявлений в Украине
Украина
Объявление устарело
Актуальные объявления Вы можете найти в рубрике: Отдых за границей

Закопане - лижі, сани і термали на Новий рік 2015

  • Страна: Польша
    Словакия
  • Место расположения: Киев и область
  • Дата размещения: 30 Янв
Закопане - лижі, сани і термали
• групові трансфери до лижних трас
• катання на різних курортах в одному турі
• додаткові розваги, термальні басейни щовечора після катання
• оглядова екскурсія по Кракову та соляні шахти Велічка
Дати виїзду по туру: 29.12.14, 20.01.15, 10.02.15, 23.02.15, 03.03.15
1 ДЕНЬ
08:30 - Виїзд на українсько-польський кордон.
Переїзд в Закопане - найвідоміший зимовий курорт і туристичний центр Польщі, розташований у підніжжі польських Татр. Його називають зимовою столицею Польщі. Тут діють декілька десятків гірськолижних підйомників, трампліни, багатокілометрові лижні траси і каток.
Поселення у пансіонат (готель). Ночівля.
2 ДЕНЬ
Сніданок. Для всіх бажаючих оренда спорядження. Трансфер:
- до витягів гори Носаль;
- до паркінгу 3-го Мая - звідки можна піти на прогулянку по вулиці Крупувки, поїхати до витягів на Каспровий Верх, та покататись на лижах або санях на г. Губалувка;
- до витягів Поляни Шимошкової.
Повернення в готель (пансіонат).
Рекомендуємо: Запрошуємо Вас на «Ждярське весілля» (35 євро)! Дійство відбувається у словацькому національному музеї (з Твоєю безпосередньою участю). Ти не маєш відповідного вбрання? Не біда! - Тут Тобі нададуть національний костюм. Поквапимось - адже нас чекає "Ждярський куліг"!. На санях запряжених кіньми зі дзвониками і факелами - ми, як у казці, опинимось на засніженій галявині, де вже чекає вечеря з вином і смаженими ковбасками на вогні.
Повернення в готель (пансіонат). Ночівля.
3 ДЕНЬ
Сніданок. Вільний день у Закопане.
Рекомендуємо: підкорити Бескиди! (25 євро) Курорт Щирк розташований у Бескидах на півдні Польщі, в долині річки Жиліци, біля підніжжя двох гір - Скшічне (1257 м над рівнем моря) і Клімчок (1117 м). Як і Закопане, Щирк є найбільшим центром зимових видів спорту в Польщі. За кількістю лижних об'єктів і трас Щирк може конкурувати з відомими альпійськими центрами.
Повноцінний гірськолижний відпочинок в Щирку забезпечується достатньою кількістю підйомників. Тут є чотири трампліна і бігові траси, а гірськолижні траси здатні задовольнити як найдосвідченіших і вимогливих гірськолижників, так і початківців. Для катання на лижах є чотири зони: Dunacie, Salmopol (комплекс Бяли Кшіж), Beskidek (комплекс Била), і Malinow (комплекс Чирна-Соліско).
А після захоплюючого катання, по дорозі до Закопане ВСІХ запрошуємо на екскурсію у музей-пивоварню "Живєц" ("Zywiec"), ну і, звичайно ж, дегустацію габсбурзького напою та сувеніри для згадку про подорож!.
4 ДЕНЬ
Сніданок.
Пропонуємо відвідати Бялку Татранську (трансфер у вартості) - це мальовниче селище, розташоване над річкою Бялка, однією з найкрасивіших і чистих річок Татр. Взимку, яка в Бялці триває досить довго, можна прогулюватися на бігових лижах, але перш за все - займатися гірськолижним спортом. Як і в Закопане, тутешні гірськолижні траси широкі та в чудовому стані. Катання у лижному комплексі "Kotelnica".
Вільний час для відпочику у термальних басейнах "Terma Bania" (10 євро).
Повернення в пансіонат (готель). Ночівля.
5 ДЕНЬ
Сніданок. Вільний день.
Рекомендуємо: Виїзд для катання у Низькі Татри у Курорт Ясна (20 євро) - рай для прихильників гірськолижного відпочинку. Курорт пропонує лижні траси як для асів лижного спорту, так і для початківців. Про його масштаби свідчить наступне: на території гірськолижного центру діє 15 витягів, які можуть підняти 11 800 людей за годину! Більшість трас мають можливість покриття штучним снігом, та облаштовані підсвіткою для вечірнього катання.
Для бажаючих познайомитись з підземним світом Демановської Долини, пропонуємо відвідати Демановську Печеру Свободи (7 євро).
Після катання запрошуємо відпочити у найбільшому європейському Аквапарку «Татраландія» (15 євро). Вам відкриється можливість поєднати купання в термальному аквапарку з катанням на лижах. Відпочинок, розслаблення, релакс, розваги... Це, і багато іншого чекає на Тебе у Татраландії, чудовому водному раю.
Повернення в Закопане. Ночівля.
6 ДЕНЬ
Сніданок. Виселення з пансіонату (готелю).
Переїзд у Краків. Оглядова екскурсія по місту. У Польщі є декілька столиць, Варшава - адміністративна, Закопане - зимова, ну а душа цієї країни в найцікавішому місті Краків. Неприступний, і в той же час привітний Вавель, торгівельні ряди Сукенніце, тут сувенір знайдеться для кожного, Ягелонський Університет, заплутані вулички старого міста, ну і як не загадати бажання під «хейнал», мелодію сурмача, яка ллється з вежі Маріанського костелу.
Вільний час.
Рекомендуємо: Оглядову екскурсію у соляні копальні "Велічка" (25 євро) - один із найцінніших туристичних об'єктів на польській землі. Підземні озера, соляні тунелі, каплиці, камери, ікони, скульптури і абсолютно все з солі! Ця екскурсія перетвориться на захоплюючу мандрівку у світ підземелля, світ створений руками, світ солі, світ таємниць і загадок. Повернення у Краків.
Збір групи. Нічний переїзд у Львів
7 ДЕНЬ
Прибуття у Львів близько 09:00.

Вартість туру при оплаті
Більше 8 тижнів до початку туру
Дорослі - 210 євро
Діти до 16 років - 205 євро

Більше 6 тижнів до початку туру
Дорослі - 220 євро
Діти до 16 років - 215 євро

Менше 6 тижнів до початку туру
Дорослі - 230 євро
Діти до 16 років - 225 євро

Новий Рік - Вартість туру при оплаті
До 19 жовтня
Дорослі - 260 євро
Діти до 16 років - 255 євро

До 16 листопада
Дорослі - 273 євро
Діти до 16 років - 268 євро

Після 16 листопада
Дорослі - 286 євро
Діти до 16 років - 281 євро

У вартість входить:
• зустріч представником фірми
• проїзд автобусом єврокласу
• проживання у вибраному пансіонаті/готелі
• вказаний тип харчування
• трансфери до витягів згідно програми туру
• екскурсії згідно програми туру
• супровід керівника групи
• медичне страхування для гірськолижників

У вартість не входить:
• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
• оренда гірськолижного спорядження
• абонементи на витяги (скі-паси)
• особисті витрати
• консульський збір - 35 євро (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років... згідно угоди про спрощення візового режиму)
• збір ППВА (Візовий центр) - 25 євро

КУПИТЬ ЛИЖНИЙ ТУР В ЗАКОПАНЕ НА НОВИЙ РІК І РІЗДВО І ПІСЛЯ РІЗДВА НА САЙТІ ВОЯЖ ОРГАНІЗЕЙШН ГРУП